قابل توجه دوستان! وبلاگ تعطیل می باشد و مدت مدیدی است که هیچ پست جدیدی در وبلاگ منتشر نشده است. لذا اگر مطلبی یا ترفندی قدیمی شده است یا لینکی خراب است چاره ای نیست!!!

آیزس

نرم افزاری برای حل مشکلات رجیستری ویندوز Registry Repair Wizard

امروزه  بسیاری از کاربران برای رفع مشکلات خود از نرم افزارهایی کمک می گیرند که به وسیله آن ها قادرند تا ابتدا بر روی سیستم عملیات عیب یابی و سپس انجام اقدامات مربوط به رفع اشکال را اجرا کنند. بسیاری از نرم افزارها را می توان در این زمینه یافت که هر یک وظیفه ای را برای انجام چنین اموری بر عهده دارند و یا به طور کلی از قسمت های مختلف پشتیبانی می کنند. در این میان بسیاری از نرم افزارها کار خود را به بر روی رجیستری متمرکز نموده اند ، زیرا این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

Registry Repair Wizard نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران در تمامی سطوح قادرند به راحتی به حل مشکلات رجیستری سیستم عامل ویندوز خود بپردازند. این نرم افزار با استفاده از شیوه ابزار جادویی ( Wizard ) به کاربران این اختیار را داده تا نیازهای خود را در چنیدن مرحله به صورت کلیک کردن بر مراحل wizard رفع کنند. در این نرم افزار به راحتی کاربران قادر به رفع مشکلاتی همچون پیغام های خطای مزاحم ، جلوگیری از کاهش سرعت نرم افزارهایی که در هنگام کار با رجیستری در ارتباط بیشتری می باشند ، افزایش سرعت سیستم عامل و ... خواهند بود.

 از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- جستجوی خودکار در رجیستری و کشف کلید های خراب و قدیمی بدون کاربرد
- امکان تهیه فایل پشتیبان از رجیستری و بازگردانی مجدد آن
- شروع کار خودکار نرم افزار
- بهبود بخشیدن به کارایی ویندوز
- پاک سازی کلید های مربوط به تروجان ها و ویروس ها که در قسمت Startup رجیستری موجود می باشند.
- و ... .

Registry Repair Wizard 2007 v4.53

 برای دانلود Registry Repair Wizard 2007 v4.53 کلیک کنید | حجم : ۲.۷۳ مگابایت

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)