X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

قابل توجه دوستان! وبلاگ تعطیل می باشد و مدت مدیدی است که هیچ پست جدیدی در وبلاگ منتشر نشده است. لذا اگر مطلبی یا ترفندی قدیمی شده است یا لینکی خراب است چاره ای نیست!!!

آیزس

نرم افزار فارسی Internet Timer 3.6.5 برای مدیریت اکانت اینترنت

همواره یکی از مهمترین نیازهای کاربرانی که از کارتهای اعتباری اینترنت استفاده می کنند،‌آگاهی از باقی مانده اعتبار زمانی کارتهای اینترنت مورد استفاده شان می باشد.علاوه بر این با توجه به اینکه دستیابی اکثر کاربران ایرانی به اینترنت از طریق همین کارتها و اتصال مودمی با استفاده از خط تلفن می باشد، لذا محاسبه هزینه تلفنی که برای این اتصال صرف می شود نیز با اهمیت می باشدنرم افزارهای مختلفی برای این منظور طراحی شده اند.

اما همه این برنامه ها تحت زبانهای بیگانه طراحی شده و به همین دلیل استفاده از آنها برای کاربران ایرانی مشکل می باشد.همچنین این برنامه ها برای محاسبه هزینه تلفن از تعرفه ها و زمانبندیهای مخصوص کشور خود استفاده می کنند که برای محاسبه هزینه تلفن در ایران کاربرد نداردبه همین دلیل نرم‌افزاری اوکسین اقدام به طراحی و عرضه برنامه «اینترنت تایمر3» نمود که مشکلات کاربران ایرانی را برای مدیریت و آگاهی از حسابهای اعتباری اینترنت خود و هزینه های آن کاملا برطرف خواهد کرد.

www.isis.blogsky.com  اینترنت تایمر

دانلود کنید برای دانلود Internet Timer 3.6.5 کلیک کنید | حجم : 2.9 مگابایت

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)