قابل توجه دوستان! وبلاگ تعطیل می باشد و مدت مدیدی است که هیچ پست جدیدی در وبلاگ منتشر نشده است. لذا اگر مطلبی یا ترفندی قدیمی شده است یا لینکی خراب است چاره ای نیست!!!

آیزس

تبدیل سیم کارت های اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی

با این سرویس جدید دارندگان سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند به سادگی و تنها با وارد کردن یک کد و یا تماس با خدمات مشترکان از خط ایرانسل، سیم‌کارت خود را به دائمی تبدیل کنند. بر اساس گزارش مشترکانی که مایل‌اند به جای شارژ سیم‌کارت خود، هر دو ماه یک بار صورتحساب دریافت کنند و یا از خدمات پیشرفته صورتحساب ایرانسل استفاده کرده و صورتحساب تفکیکی بگیرند، از اول دی‌ماه سال جاری می‌توانند بدون نیاز به خرید یک سیم‌کارت جدید به سادگی سیم‌کارت اعتباری خود را به دائمی تبدیل کنند و از تمامی سرویس‌ها و مزایای سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل از جمله تعرفه‌های مقرون به صرفه‌تر، فهرست طلایی و سرویس رومینگ بین‌الملل بهره‌مند شوند.

بنا بر اعلام متقاضیان برای تبدیل سیم‌کارت اعتباری خود به دائمی ابتدا بایت بابت تفاوت بهای سیم‌کارت دائمی و اعتباری، سیم‌کارت اعتباری خود را تا میزان 60 هزار تومان (معادل 3 کارت شارژ 20هزار تومانی بدون احتساب شش درصد مالیات و عوارض قانونی مشمول کارت شارژ) شارژ کنند و سپس کد #4*7*140* را وارد کنند و یا تماس با شماره 140 از خط ایرانسل خود و سپس وارد کردن شماره های هفت و بعد چهار، مطابق با دستورالعمل سیستم راهنما درخواست تبدیل سیم‌کارت خود را ارسال کنند.

بر اساس این گزارش پس از ارسال درخواست طبق دستورالعمل، مبلغ 60 هزار تومان بابت مابه‌التفاوت بهای سیم‌کارت دائمی و اعتباری از حساب مشترک کسر شده و حساب مشترک ظرف 24 ساعت از اعتباری به طرح تعرفه پایه ثانیه‌یی سیم‌کارت دائمی تبدیل میشود.

طبق اعلام ایرانسل در صورت شارژ بیش از 60 هزار تومان، مابقی مبلغ به حساب سیم‌کارت دائمی منتقل می‌شود. همچنین ارائه کدپستی صحیح و تکمیل ثبت نام برای تبدیل سیم‌کارت الزامی است.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)