X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

قابل توجه دوستان! وبلاگ تعطیل می باشد و مدت مدیدی است که هیچ پست جدیدی در وبلاگ منتشر نشده است. لذا اگر مطلبی یا ترفندی قدیمی شده است یا لینکی خراب است چاره ای نیست!!!

آیزس

کشف آسیب پذیری های متعدد خطرناک در یاهو مسنجر

شرکت امنیتی eEye خبر از وجود چندین آسیب پذیری خطرناک امنیتی در نرم افزار پیغام رسان یاهو مسنجر میدهد که فرد مهاجم را قادر میسازد کدهای مخرب را ا زراه دور بر روی سیستم قربانی اجرا نماید.
eEye میگوید که آسیب پذیری های کشف شده همگی از بالاترین درجه شدت خطر برخورد دار می باشند. Marc Maiffret بنیانگذار شرکت eEye در این خصوص اظهار کرد:" کارشناسان ما چندین آسیب پذیری امنیتی در نسخه 8 از ابزار Yahoo Messenger کشف کرده اند و مشخصات آنان برای شرکت یاهو فرستاده شده است. اگر شما نرم افزار یاهو مسنجر را اجرا میکنید، سیستم شما می تواند براحتی مورد هدف اجری کدهای مخرب از راه دور قرار گیرد."
Maiffret اطلاعات بیشتری پیرامون نحوه عملکرد آسیب پذیری ها را بیان نکرد و گفته است تا انتشار اصلاحیه های مربوطه از سوی یاهو هیچ توضیحات کاملتری ارائه نخواهد شد.
گفتنی است هنگامیکه آسیب پذیری با درجه "خطرناک بحرانی" معرفی میشود به آن معناست که هیچ ضد ویروس و یا ابزار محافظتی قادر به جلوگیری از خطر آن نخواهد بود و تنها راه چاره آن نصب اصلاحیه های مربوطه می باشد.
شرکت یاهو اعلام کرده است که به زودی فایل بروزرسان ترمیم کننده مشکلات امنیتی یاهو مسنجر ارائه میشود.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)