X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

قابل توجه دوستان! وبلاگ تعطیل می باشد و مدت مدیدی است که هیچ پست جدیدی در وبلاگ منتشر نشده است. لذا اگر مطلبی یا ترفندی قدیمی شده است یا لینکی خراب است چاره ای نیست!!!

آیزس

انتقال اطلاعات یک هارد به هارد دیگر بدون واسطه (هارد به هارد)

شاید تا به حال برایتان ییش آمده باشد که از اطلاعاتی که در سیستم فرد دیگری است.توجه شما را جلب کرده باشد و بخواهید آنها را بر روی کامپیوتر خود داشته باشید. شاید اولین راهی که به نظر شما می رسد، کپی اطلاعات مورد نیاز شما بر روی CD باشد، اما اگر رایتر موجود نباشد چه؟ و یا حجم برنامه ها و اطلاعات بیشتر از حدی است که در چند سی دی جا بگیرند.
ولی بهترین و به صرفه ترین راه هارد به هارد کردن بدون کابل است .
برای این کار ...

ابتدا برق سیستم را بکشید سپس پشت کیس را باز کنید کابلی که به پشت سی دی رام است را را جدا کرده و به طور صحیح آن را به به یشت هارد دیگر وصل کنید و یک کابل دیگر هم که برای برق هارد است را از سی دی رام جدا کرده و به پشت هارد وصل کنید. حال برق سیستم را وصل کنید و سیستم را روشن کنید.بعد از نصب هار دیسک جدید، به My computer بروید.اگر که درایوهای هارد دیسک جدید ضافه نشدسیستم را دوباره راه اندازی کنید.
اگر می خواهید که انتخاب نمایید که سیستم با کدامیک از هاردها شروع به کار نماید، Jumper یشت هارد که نمی خواهید کامپیوتر با آن استرت شود را جدا نمایید. به یاد داشته باشید که پس از پایان کار ، Jumper را به جای اولش باز گردانید
نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام و خسته نباشی عالی از این بهتر نمیشه.
1385/04/29 ساعت 14:10
امتیاز: 0 0